افتتاح کارگاه‌های تجاری‌سازی فناوری‌های صنعت‌ساز برای ۷ شرکت دانش‌بنیانکارگاه‌های تجاری‌سازی فناوری‌های صنعت‌ساز برای هفت شرکت دانش بنیان و فناور در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان افتتاح شد.

به گزارش ایسنا، به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری با حضور روح الله دهقانی، معاون علمی رییس جمهور و سیدرضا مرتضوی، استاتدار اصفهان با هدف فراهم کردن فضاهای اداری، کارگاهی و آزمایشگاهی متناسب با نیاز شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان، کارگاه‌های تجاری‌سازی فناوری‌های صنعت‌ساز در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان افتتاح شد.

یکی از خدمات شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان ارائه خدمات استقرار، فضای آزمایشگاهی و تست و آزمون است و «کارگاه‌های تجاری‌سازی فناوری‌های صنعت‌ساز» با هدف نمونه‌سازی محصولات دانش‌بنیان توسط این شرکت‌ها، با زیربنای هزار و ۷۰۰ مترمربع و با اعتبار ۳۸ میلیارد تومان احداث شده است.

این پروژه با حمایت مالی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری و همراهی وزارت نفت و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان احداث شده است.

«کارگاه‌های تجاری‌سازی فناوری‌های صنعت‌ساز» فضاهای کارگاهی و آزمایشگاهی را برای هفت شرکت و موسسه فناور و دانش‌بنیان فراهم کرده است.
 

انتهای پیامSource link