حفاظ پنجره ساده ،فرفورژه و متحرک

  هزینه ساخت حفاظ پنجره آهنی

ما از سال 1360 برای مشتریان تجاری و مسکونی به طراحی و ساخت حفاظ های پنجره  جذاب و مقرون به صرفه مشغول هستیم. طی بیش از 30 سال در صنعت حفاظ سازی ساختمان ،ما هزاران مشتری راضی در سراسر ایران و بیشتر در تهران و کرج  داشته ایم.. صنعتگران ماهر و باتجربه ما از داشتن بالاترین استانداردهای کیفیت در زمینه تولید حفاظ پنجره و ارتقاء کیفیت و ایمنی مجتمع های تجاری و مسکونی خود با هدف ارائه حداکثر امکان حفاظت در برابر خانه یا کسب و کار خود بهره می برند.

حفاظ پنجره ساختمان آهنی

ما در طراحی حفاظ پنجره ساختمان از ترکیب طرح های کلاسیک ایرانی و طرح های مدرن امروزی بهره میبریم.ولی همیشه به مشتریان خود میگوییم که اولین خاصیت حفاظ پنجره باید حفظ امنیت ساختمان باشد و پس آن زیبایی بخشیدن به ساختمان.

همچنین ما میتوانیم حفاظ های متحرکی طراحی کنیم که از داخل قفل میشوند و در مواقع اضطراری مانند اتش سوزی از داخل قابل باز شدن میباشند

هنگامی که شما به دنبال یک محافظ امنیتی شیک و در عین حال بسیار موثر برای ملک مسکونی یا تجاری خود هستید، به هیچ وجه از حفاظ پنجره صنایع فلزی آریا گذر نکنید،چرا که قیمت مناسب،کیفیت مطلوب و زمان ساخت و نصب کوتاه آریا حفاظ را از سایر رقبای حفاظ سازی در تهران و کرج متمایز میکند.

کمترین هزینه ساخت حفاظ پنجره آهنی متحرک ،فرفورژه و ساده با صنایع فلزی آریا

نرده حفاظ ساختمان در تهران

 

نرده حفاظ ساختمان در تهران

به وبلاگ حفاظ سازی تهران  خوش آمدید ما با کیفیت ایده آل و در قیمت های معقول و منصفانه خدمات ساخت حفاظ درب و پنجره و دروازه های فرفورژه،  بالکن های ژولیت و نرده حفاظ ساختمان در تهران را ارائه می دهیم. ما همه چیز را برای سفارش در اندازه های سفارشی برای شما آماده می کنیم. ساخت حفاظ پنجره فرفورژه و ساده مدرن و انواع حفاظ روی دیوار و درب های حفاظ آپارتمان تخصص و علاقه ماست.ما همچنین خدمات نصب حفاظ های ساختمان را در تهران به صورت رایگان انجام میدهیم.
ما بیش از 30 سال است که مشغول به کار بوده ایم و به عنوان سازنده نرده حفاظ ساختمان در تهران با نام تجاری صنایع فلزی آریا  در تهران مطرح هستیم. کارخانه ما در بازار آهن شادآباد است
درب حفاظ های آهنی ما و نرده ها در طرح های محبوب و جذاب در محدوده استاندارد تولید و نصب میشود . اگر شما در مناطق تهران زندگی میکنید. و مایل به اندازه گیری و نصب حفاظ ساختمان هستید، ما آماده ایم تا از محل مورد نظر بازدید رایگان داشته باشیم.

لطفا برای دیدن نمونه کارهای ما اینجا  http://www.ariyadar.com/ کلیک کنید